Zapraszamy serdecznie na nasze strony.

 

Jesteśmy związkiem stowarzyszeń, który zajmuje się propagowaniem i rozwojem metody zatrudnienia wspomaganego. Naszym celem jest: 

działanie w interesie osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym w zakresie podjęcia i utrzymania płatnego zatrudnienia na otwartym rynku pracy oraz wspieranie rozwoju zawodowego tych osób (źródło: Statut PUZW).

 

Jesteśmy członkiem Europejskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego (EUSE), dzięki czemu możemy przekazywać najnowsze informacje, doniesienia z badań oraz wydarzeń dotyczących zatrudnienia osób niepełnopsrawnych i wykluczonych społecznie wszystkim zainteresowanym. 

 

Nasz glówny cel jest realizowany poprzez (m.in.):

Promowanie zatrudnienia wspomaganego, rozumianego  zgodnie ze standardami Europejskiej Unii  Zatrudnienia Wspomaganego i bazującego na polskich doświadczeniach w tej dziedzinie (źródło: Statut PUZW).

Definicja zatrudnienia wspomaganego zaproponowana przez Europejską Unię Zatrudnienia Wspomaganego:

Wspieranie osób niepełnosprawnych i innych pokrzywdzonych grup w celu zapewnienia i utrzymania płatnego zatrudnienia na otwartym rynku pracy (źródło: http://www.euse.org/index.php/resources/definition)

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje, organizacje oraz osoby, których działania nakierowane są na stworzenie szansy zatrudnienia dla każdej osoby wykluczonej z życia społecznego czy to poprzez niepełnosprawność czy inne utrudnienia. 

 

pobierz załączniki: 

KONFERENCJA_UW_WTZ_09_06_2016_aktualna.doc

Zaproszenie_na_KONFERENCJA_UW_WTZ_09_06_2016.doc

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.